Przyciski radiowe ELDAT
Eldat logo

Przyciski radiowe ELDAT

Naścienne przyciski radiowe z jednym- i dwoma podwójnymi klawiszami. Pozwalają sterować oświetleniem lub napędem markiz i żaluzji.
Odbiorniki radiowe wtyczkowe
Eldat logo

Odbiorniki radiowe wtyczkowe

Bardzo prosta integracja zdalnego sterowania - odbiornik RCP05 umieszczamy pomiędzy urządzeniem, a gniazdkiem sieci elektrycznej.
Piloty radiowe
Eldat logo

Piloty radiowe

Piloty radiowe serii Easywave mogą być wykorzystane zarówno do prostych funkcji, jak i złożonych operacji na całych sieciach urządzeń.
Przyciski radiowe do ramek innych producentów
Eldat logo

Przełączniki radiowe

Sterowane radiowo przełączniki, kompatybilne z ramkami innych producentów. Pasują między innymi do wybranego osprzętu: ABB, Berker, Elso, Gira, Jung i Merten.*
Odbiorniki radiowe podtynkowe
Eldat logo

Odbiorniki radiowe podtynkowe

Współpracując z nadajnikami Easywave, oferują funkcje WŁĄCZ / WYŁĄCZ lub DÓŁ / STOP / GÓRA. Mieszczą się do każdej standardowej puszki i zapamiętują do 32 nadajników.

ELDAT

Niemiecka firma Eldat GmbH specjalizuje się w technice łączności bezprzewodowej wykorzystywanej w systemach automatyki budynku. Od ponad 30 lat opracowuje i produkuje we własnej fabryce urządzenia do komunikacji radiowej. APTOM sp. z o. o. jest dystrybutorem produktów firmy ELDAT na Polskę.

Wszytkie urządzenia są dostępne w naszym sklepie internetowym: www.automatyka-knx.pl.

Sklep Automatyka-KNX

Poszczególne pozycje zawierają opisy w języku polskim, fotografie urządzeń oraz możliwość pobrania kart katalogowych, instrukcji i aplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania sklepu i statusu zamówień prosimy o kontakt: Tel.: +48 22 649 95 84 lub e-mail: aptom@aptom.pl

* Nazwy przedstawione w celach informacyjnych mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi producentów / posiadaczy praw

Subscribe to Front page feed
Słowa kluczowe
back_to_top