Oferta

Niemiecka firma Eldat jest producentem radiowego systemu automatyki budynkowej w standardzie Easywave.

Eldat - radiowe urządzenia do systemów automatyki budynków

Nadajniki i odbiorniki Easywave wykorzystują do komunikacji technologię radiową o częstotliwości 868,30 MHz, co umożliwia sterowanie różnymi urządzeniami bez konieczności instalowania okablowania. Stosując urządzenia Eldat można uzupełnić lub wręcz wykonać inteligentną instalację w oparciu o bezprzewodowe elementy radiowe.

Bezprzewodowa automatyka budynkowa Eldat – Easywave

Czy dom może być sterowany radiowo? W Polsce są przeciwnicy i zwolennicy tego rozwiązania. Radiowe sterowanie urządzeniami w inteligentnym domu jest wygodne i łatwe do zaimplementowania i użytkowania.

Modernizacja – łatwa i ekonomiczna dzięki radiowemu zdalnemu sterowaniu

Dzięki urządzeniom bezprzewodowym Easywave można zwiększyć jakość życia poprzez elastyczną kontrolę nad całym domem. System Easywave jest dowolnie rozszerzalny wedle potrzeb, a dołączanie dodatkowych urządzeń jest niezwykle łatwe. Podłączenie, połączenie i montaż jest możliwy w 15 minut. Bez konieczności wiercenia w ścianach, sprzątania, tapetowania ani malowania. Wszelkie rozszerzenia i zmiany są możliwe do wdrożenia w każdej chwili. System adaptuje się do potrzeb użytkownika.

Oszczędzaj energię poprzez ograniczenie czasu przebywania urządzeń w trybie gotowości i włączanie ich tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Jeden system radiowy do wszystkich przełączników Eldat

Wszystkie współczesne i tradycyjne przyciski i przełączniki mogą być przystosowane do inteligentnej instalacji. Wystarczy podłączyć nadajnik Easywave do zabudowy i wykorzystać do komunikacji radiowej. Sterowanie radiowe dodaje się w łatwy, wygodny i nieinwazyjny sposób, co jest ważne zwłaszcza w starych i zabytkowych budynkach. Przez połączenie z nową technologią możliwe jest korzystanie ze starych przełączników. (Eldat – centralne sterowanie PL)

Łatwe przełączanie dzięki radiowym odbiornikom wtyczkowym

Łatwe i wygodne włączanie / wyłączanie urządzeń elektrycznych takich jak lampy, wentylatory, pompy, itp. Z dowolnego miejsca, poprzez wciśnięcie przycisku na radiowym nadajniku ręcznym lub naściennym. Zintegrowana funkcja timera umożliwia automatykę działania. Oszczędność energii dzięki minimalizacji trybu gotowości działania do 0,2 W. Rozwiązanie polecane do włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych 230 V AC / 50 Hz np. lamp czy wentylatorów. Aby ułatwić sterowanie urządzeń można wykorzystać radiowe nadajniki ręczne, przełączniki naścienne i przełączniki czasowe. Przełączniki ręczne (piloty) dostępne są z obsługą 1-24 kanałów w różnych konfiguracjach. ( Eldat – odbiorniki wtyczkowe PL )

Przenośne rozwiązania radiowe zawsze pod ręką

Komunikacja radiowa, samodzielna i bez wysiłku możliwa jest przy użyciu nadajników radiowych nadgarstkowych czy naszyjnych. Rozwiązanie najczęściej polecane dla osób starszych, chorych czy z problemami w poruszaniu. Umożliwiają np. wezwanie pomocy lub włączenie urządzenia przez naciśnięcie przycisku na nadgarstku. (Eldat – opieka medyczna PL)

 

Zobacz katalog Eldat:

Zobacz przykłady zastosowania Eldat Easywave:

 

Nasz sklep internetowy:   sklep.aptom.pl